Община Родопи

  • Увеличете шрифта
  • Шрифт по подразбиране
  • Намалете шрифта
Home Общински съвет Постоянни комисии

Постоянни комисии


1. ПК по бюджет и финанси:

Състав:

Председател:  Боряна Бръзкова

Зам.-председател:  Веселина Михайлова

Членове:

alt
  • Кера Тошева
  • Гюлджан Дурмушали
  • Йордан Бакалов
  • Кирил Гавараилов
  • Лидия Гимишева
2. ПК по общинска собственост, приватизация и инвестиции:

Състав:

Председател:  Ренгинар Мустафова

Зам.-председател:  Боряна Бръзкова

Членове:

alt
  • Гюлджан Дурмушали
  • Иван Стоилов
  • Христо Седмаков
  • Ангел Рахов
  • Ангел Драганов
3. ПК по законност, нормативна уредба, контрол по изпълнение на решенията, следприватизационен контрол и местно самоуправление:

Състав:

Председател:  Валентина Хаджиева

Зам.-председател:  Пламен Кабаков

Членове:

alt
  • Бюлент Шакир
  • Йордан Бакалов
  • Галина Вълева
  • Веска Вълчанова
  • Венцислав Дзивков
4. ПК по устройство на територията, селищна и пътна мрежа и благоустрояване:

Състав:

Председател:  Николай Гачев

Зам.-председател:  Иван Стоилов

Членове:

alt
  • Илина Вутова   
  • Бюлент Шакир
  • Христо Седмаков
  • Венцислав Дзивков
  • Лидия Гимишева
5. ПК по екология, опазване на околната среда, комунални дейности (транспорт, сметосъбиране и чистота), земеделие и гори:

Състав:

Председател:  Йордан Божков

Зам.-председател:  Димитър Талев

Членове:

alt
  • Рефик Мухтаров
  • Йордан Бакалов
  • Георги Кръстев
  • Лидия Гимишева
  • Пламен Кабаков
6. ПК по образование, култура, вероизповедание, наименования, работа с деца, младежки дейности и спорт:

Състав:

Председател:  Кремена Цанкова

Зам.-председател: Илина Вутова

Членове:

alt
  • Пламен Кабаков
  • Георги Митрев
  • Ангел Рахов
  • Кера Тошева
  • Бюлент Шакир
7. ПК по социална политика и здравеопазване:

Състав:

Председател:  Рефик Мухтаров

Зам.-председател:  Красимир Кирев

Членове:

alt
  • Веселина Михайлова
  • Кера Тошева
  • Галина Вълева
  • Веска Вълчанова
  • Валентина Хаджиева
8. ПК по европейска политика, стратегии, програми, сътрудничество с други общини, работа с НПО и МИГ, туризъм:

Състав:

Председател:  Ангел Рахов

Зам.-председател:  Кремена Цанкова

Членове:

alt
  • Николай Гачев
  • Илина Вутова
  • Красимир Кирев
  • Кирил Гавраилов
  • Георги Кръстев
9. ПК за противодействие на корупцията и за отнемане на незаконно придобитото имущество:

Състав:

Председател:  Христо Седмаков

Зам.-председател:  Ренгинар Мустафова

Членове:

alt
  • Йордан Божков
  • Димитър Талев
  • Ангел Драганов
  • Георги Митрев
  • Рефик Мухтаров